Skip to main content

Štúdiové novinky na ceste

Štúdiové novinky na ceste

3. apríla 2023

Máme za sebou vydarený koncert v Trenčíne, ktorý nám znovu potvrdil, že toto mesto je hudbe zasnúbené. Sme veľmi radi, že sme sa po dvojnásobnom prekladaní termínu vrátili do Piano clubu, kde sme odohrali presne pred 3 rokmi v marci 2020 poslednú šou predtým, než naše koncertovanie na dlhý čas znemožnil Covid-19. Záver mesiaca sme si poctivo odtancovali na pódiu Clubu Hron v Bratislave sprevádzaní potleskom publika.

Pravidelne sa stretávame v štúdiu, hráme, tvoríme aj veľa diskutujeme. Na featuring sa v ňom zastavila aj jedna známa postavička, ktorej meno sa dozviete včas spolu s predstavením novej pesničky, ktorú už finalizujeme.  

Popri tom zvonia telefóny a cinkajú emaily, čo znamená, že kalendár na hlavnú open air sezónu sa utešene zahusťuje. To nás napĺňa očakávaním, že sa budeme vidieť s Vami fanúšikmi na festivaloch a slávnostiach na Slovensku aj v Českej republike. Sľubujeme, že to u Vás rozbalíme naplno a prispejeme svojou energiou k tomu, aby sme Vám spravili deň.  

Nepravidelnú dávku noviniek zo života kapely, fotky, videá aj pozvánky na koncerty nájdete okrem tohoto blogu aj na našich sociálnych sieťach (www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ ), koncertné termíny postupne pridávame a nájdete ich TU.

Aktuálne koncerty

Tešíme sa na Vás naživo na koncertoch a prihláste sa na odber nášho blogu-newslettera, nech ste v obraze.

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023