Skip to main content

Štúdiové novinky na ceste

Štúdiové novinky na ceste

3. apríla 2023

Máme za sebou vydarený koncert v Trenčíne, ktorý nám znovu potvrdil, že toto mesto je hudbe zasnúbené. Sme veľmi radi, že sme sa po dvojnásobnom prekladaní termínu vrátili do Piano clubu, kde sme odohrali presne pred 3 rokmi v marci 2020 poslednú šou predtým, než naše koncertovanie na dlhý čas znemožnil Covid-19. Záver mesiaca sme si poctivo odtancovali na pódiu Clubu Hron v Bratislave sprevádzaní potleskom publika.

Pravidelne sa stretávame v štúdiu, hráme, tvoríme aj veľa diskutujeme. Na featuring sa v ňom zastavila aj jedna známa postavička, ktorej meno sa dozviete včas spolu s predstavením novej pesničky, ktorú už finalizujeme.  

Popri tom zvonia telefóny a cinkajú emaily, čo znamená, že kalendár na hlavnú open air sezónu sa utešene zahusťuje. To nás napĺňa očakávaním, že sa budeme vidieť s Vami fanúšikmi na festivaloch a slávnostiach na Slovensku aj v Českej republike. Sľubujeme, že to u Vás rozbalíme naplno a prispejeme svojou energiou k tomu, aby sme Vám spravili deň.  

Nepravidelnú dávku noviniek zo života kapely, fotky, videá aj pozvánky na koncerty nájdete okrem tohoto blogu aj na našich sociálnych sieťach (www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ ), koncertné termíny postupne pridávame a nájdete ich TU.

Aktuálne koncerty

Tešíme sa na Vás naživo na koncertoch a prihláste sa na odber nášho blogu-newslettera, nech ste v obraze.

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023