Skip to main content

Musíme si pomáhať! 

Musíme si pomáhať! 

3. mája 2023

Poznáte český film Musíme si pomáhat? 

Tiež to tak v kapele cítime a preto nás vídate hrávať na benefičných koncertoch, alebo zapájať sa do aktivít, ktoré majú za cieľ podporu znevýhodnených skupín ľudí, alebo inú charitatívnu činnosť. 

V apríli sme takto podporili občianske združenie Klub detskej nádeje pri koncerte v bratislavskom UPeCe klube, aj sme zahrali v Kováčovej na koncerte Ruky spoja ruky pre prevažne sediacich klientov Domovov sociálnych služieb. 

Výjazd do Košíc na protikorupčný multižánrový festival len podčiarkol naše spoločenské naladenie bez toho, aby sme sa museli verejne politicky vyhraňovať, alebo angažovať.

Toto sme skrátka my, muzikanti s hudbou tvorenou pre zábavu, zároveň však ľudia s pevne stanovenými hodnotami za ktoré sa kedykoľvek môžeme postaviť. 

Open air sezóna zaklopala na dvere už na sklonku apríla. Odštartovali sme ju na nádvorí Kaštieľa Pállfy vo Svätom Jure a zároveň sídle vinárstva ViaJur, kde sa stovky fanúšikov bavili v rytme ska a svojou energiou odohnali dážď visiaci nad Malými Karpatmi celý deň.

Nepravidelnú dávku noviniek zo života kapely, fotky, videá aj pozvánky na koncerty nájdete okrem tohoto blogu aj na našich sociálnych sieťach (www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ ). 

Od polovice mája sa významnejšie rozcestujeme a budete nás mať možnosť vidieť a počuť na mnohých miestach na Slovensku aj v Českej republike. Koncertné termíny postupne pridávame na web ::: https://www.polemic.sk, v najbližšej dobe nás zastihnete tu:

Aktuálne koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023