Skip to main content

Najkoncertnejší mesiac roka prichádza

Najkoncertnejší mesiac roka prichádza

31. mája 2023

Open air koncertná sezóna je časť roka, na ktorú sa najviac tešíme. Príjemné plusové teploty prajú koncertom pod holým nebom a v našom kalendári sú víkendové termíny rezervované pre akcie, kde Vás radi vidíme a počujeme.

Presne tak tomu bolo aj na Netradičnom jarmoku v Leviciach, kde sa centrum mesta zaplnilo  publikom napriek silnej konkurencii v podobe zápasu našich reprezentantov v hokeji na čerstvo skončených Majstrovstvách sveta. Zápas hokejistov s Kazachstanom dopadol neslávne, ale my sme si aj s Levičanmi napravili náladu koncertom, kde si stovky fanúšikov s nami schuti zaspievalo chorál: „Tancujeme až do rána bieleho!“

Rovnako výborne sa nám koncertovalo na Garage 42 Show na trnavskom letisku aj na slávnostiach v Šali – Veči, či na hodoch v Devínskej Novej Vsi.

Absolvovali sme aj špeciálnu živú nahrávku v malom štúdiu Slovenského rozhlasu v obrátenej pyramíde v Bratislave, kde spravilo povolených 150 divákov takú atmosféru, že dovidenia, dopočutia. Výsledok bude znieť vo vysielaní Slovenského rozhlasu v sobotu 10. 6. 2023, ak sa za nami v ten deň práve nechystáte na koncert, nalaďte si prijímače a dajte nám vedieť, či sa Vám náš výkon páčil.

Nepravidelnú dávku noviniek zo života kapely, fotky, videá aj pozvánky na koncerty nájdete okrem tohoto blogu aj na našich sociálnych sieťach (www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ ). 

Najkoncertnejší mesiac v roku je tu, budeme cestovať krížom krážom po Slovensku aj Českej republike.

Aktuálne koncertné termíny

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023