Skip to main content

Vydali sme album 11SKA na LP – letná sezóna je už v plnom prúde.  

Vydali sme album 11SKA na LP – letná sezóna je už v plnom prúde.  

30. mája 2024

Od začiatku roka sme žili prípravami na vydanie retrospektívneho albumu 11SKA s jednou novinkou Viem. Oficiálne vyšiel na digitálnych streamoch a na CD 29.2.2024. 

Slávnostne sme uviedli album do života na koncertnom krste 13.4.2024 obliatím Polemic lager pivom 11SKA z remeselného pivovaru Stupavar. Užili sme si to s hosťami a hlavne s Vami, fanúšikmi počas večera, ktorý si dlho zapamätáme. 

Pár dní po krste albumu sme minikoncertom podporili slávnosť fanúšikov vinylov Record Store Day 2024 v bratislavskej predajni Vinyloveplatne.sk vrátane autogramiády nového albumu na 11SKA na LP nosiči.     

foto: Vinyloveplatne.sk

Koncert pre študentov Zvolenskej univerzity nás naladil na otvorenie letnej sezóny, ktorá pre nás ostatné roky začína na prelome apríla a mája. Tento rok sme odštartovali open air koncerty na Komárňanských dňoch. Nasledovali Majálesy v Trenčíne a Nitre s výbornou atmosférou, otvorenie vinárskej usadlosti VIAJUR vo Farnej a polnočný Trdlofest v Skalici, všade s výborným počasím. Na Beerfeste v Olomouci nám zase daždivé vrtochy dali pocítiť silu prírody, no publikum sa zabávalo bez ohľadu na kvapky padajúce z neba, tak ako býva na tejto akcii zvykom. 

Bejzo s Petkom medzitým ukázali na kamery svoje znalosti a náklonnosť k rodnej zemi v Adelinom tíme v Šou Milujem Slovensko a boli sme hosťami aj v RTVS šou Neskoro večer, ktorej premiéru uvidíte v telke 15.6.2024. 

Live verziu albumovej novinky VIEM s hosťujúcim Kalim sme zahrali v štúdiu Rádia Expres.

S vydaním albumu sme dali aj zopár rozhovorov, jeden z tých najobsiahlejších a  najzvedavejších vyšiel na ireport.cz :::    

Článok ireport.cz

My už vieme, čo bude naša hlavná náplň v mesiaci JÚN, pridajte sa aj vy na festivaloch a slávnostiach. Aktuálny zoznam koncertov tu ::: https://www.polemic.sk/#koncerty

Koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023