Skip to main content

Koncertná zima po dvoch rokoch ticha

Koncertná zima po dvoch rokoch ticha

3. marca 2023

Po dvoch rokoch strávených v prítomnosti covidu a zákazu verejných akcií nás potešil január a február, kedy sa konali plesy, oslavy aj klubové akcie. 

Prvé minúty roku 2023 sme privítali na pódiu počas silvestrovskej oslavy vo Vysokých Tatrách. Fantastická atmosféra bola na tradičnej ValentínSKA párty v pražskom Lucerna Music Bare na sviatok zamilovaných 14.2.2023 v naplnenom klube.

V Bratislave sme zase zažili búrlivú Beániu medikov, na ktorej sa bavili od študentov po profesorov všetci bez rozdielu.  Tieto momenty sú pre nás tým pravým životabudičom a dávajú nám silu na chvíle, kedy tvoríme a skúšame. Navyše sme si znovu potvrdil, že máme najlepších fanúšikov na svete. 

Popritom využívame čas a stretávame sa v štúdiu, kde dokončujeme nové piesne a veríme, že všetko bude klapať tak, aby sme Vám aspoň jednu novinku predstavili ešte kým sa rozbehne letná koncertná sezóna. Držte nám palce! 

Na našich sociálnych sieťach www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ pravidelne uverejňujeme tie najlepšie momenty a videá zo života kapely, emócie z koncertov aj pozvánky na koncerty.  

Najbližšie koncerty odohráme tu: 

  • 17.3. Trenčín – Piano club 
  • 31.3. Bratislava – Club Hron 
  • 19.4. Bratislava – benefičný koncert Klubu detskej nádeje 
  • 22.4. Košice – festival Pucung
  • 26.4. Kováćová 
  • 29.4. Svätý Jur – Kaštieľ Pálffy

Tešíme sa, že Vás máme a dajte si odber nášho newslettra, nech ste v obraze.    

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023