Skip to main content

Koncertná zima po dvoch rokoch ticha

Koncertná zima po dvoch rokoch ticha

3. marca 2023

Po dvoch rokoch strávených v prítomnosti covidu a zákazu verejných akcií nás potešil január a február, kedy sa konali plesy, oslavy aj klubové akcie. 

Prvé minúty roku 2023 sme privítali na pódiu počas silvestrovskej oslavy vo Vysokých Tatrách. Fantastická atmosféra bola na tradičnej ValentínSKA párty v pražskom Lucerna Music Bare na sviatok zamilovaných 14.2.2023 v naplnenom klube.

V Bratislave sme zase zažili búrlivú Beániu medikov, na ktorej sa bavili od študentov po profesorov všetci bez rozdielu.  Tieto momenty sú pre nás tým pravým životabudičom a dávajú nám silu na chvíle, kedy tvoríme a skúšame. Navyše sme si znovu potvrdil, že máme najlepších fanúšikov na svete. 

Popritom využívame čas a stretávame sa v štúdiu, kde dokončujeme nové piesne a veríme, že všetko bude klapať tak, aby sme Vám aspoň jednu novinku predstavili ešte kým sa rozbehne letná koncertná sezóna. Držte nám palce! 

Na našich sociálnych sieťach www.facebook.com/POLEMIC.official , https://www.instagram.com/polemicska/ pravidelne uverejňujeme tie najlepšie momenty a videá zo života kapely, emócie z koncertov aj pozvánky na koncerty.  

Najbližšie koncerty odohráme tu: 

  • 17.3. Trenčín – Piano club 
  • 31.3. Bratislava – Club Hron 
  • 19.4. Bratislava – benefičný koncert Klubu detskej nádeje 
  • 22.4. Košice – festival Pucung
  • 26.4. Kováćová 
  • 29.4. Svätý Jur – Kaštieľ Pálffy

Tešíme sa, že Vás máme a dajte si odber nášho newslettra, nech ste v obraze.    

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023