Skip to main content

Bilancujeme rok 2022   

Bilancujeme rok 2022   

23. decembra 2022

Rok 2022 sa začal domácim pobytom s obmedzeniami, ktoré nám priniesol COVID-19, no predsa len sme sa koncertne rozbehli v Lucerna Music Bar v Prahe, kde sa objavíme na tradičnej ValentínSKA party aj v roku 2023. Koncertný život sa naplno rozbehol až na konci apríla, čo pre nás znamenalo, že kalendár sa zaplnil a zastavili sme sa až v októbri. Pri pohľade do štatistiky vidíme číslo 87 odohratých koncertov a to sú už obrátky, na aké sme boli zvyknutí pred pandemickými rokmi. Veľkú zásluhu na tom majú ​​usporiadatelia, promotéri, zvukári, osvetľovači aj náš najbližší tím – manažér, pódioví technici a každý jeden človek, ktorý počas roka priložil ruku k dielu a podieľal sa na tom, aby sme naplánované koncerty odohrali s úsmevom na tvári.

ĎAKUJEME!

Podarilo sa nám nahrať novinku ŠTRAMÁK s hosťujúcim Matějom Ruppertom s klipom, ktorý sa celý odohráva v Prahe. Veľa z Vás nás potešilo pozitívnymi reakciami, no ak patríte medzi jedincov, ktorí toto dielko ešte nevideli, kliknite sem ::::

Rok 2022 priniesol vždy pozitívne naladenej kapele aj viacero ťažkých chvíľ. Najdrsnejšiu zažil Bejzo, ktorý pádom z pódia počas koncertu na festivale Pohoda utrpel dvojitú fraktúru ruky a nechtiac zaplnil spoločenské rubriky bulvárnych médií. Očividne ste mu posielali obrovské množstvo energie, keď sa len 10 dní po operácii pripojil ku kapele na pódiu a ruka sa mu zázračne rýchlo zahojila.

Chceme aj Vám, fanúšikom poďakovať, za to že Vás máme. Mnohých sme Vás stretli na koncetoch, iných registrujeme cez sociálne siete a veríme, že aj tento BLOG, alebo NEWSLETTER má už svojich adresátov, ktorí čakajú na pravidelný prísun noviniek od nás. 

Užite si Vianoce, sviatky aj vstup do Nového roka, nech sa Vám splnia všetky sny v plnom zdraví!

Všetky potvrdené koncerty na rok 2023 nájdete aj na našom webe: https://www.polemic.sk    

  • 17. 3. Trenčín – Piano club Beánia
  • 14. 2. Praha – Lucerna Music Bar

Ak chcete byť úplne a čerstvo informovaní, sledujte nás na sociálnych sieťach

www.facebook.com/POLEMIC.official
www.instagram.com/polemicska/

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023