Skip to main content

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Dozvuky leta sme si užili na koncertoch v areáli plzeňského pivovaru na PILSNER fest a v Novej Dedinke pri Bratislave, ktoré znamenali bodku za festivalovou sezónou. 

Ak sledujete TV, tak ste nás videli v relácii HIT ROKA na Jednotke, kde sme okrem rozhovoru zahrali aj dva songy Komplikovaná a Tancuj pred publikom aj hviezdnymi moderátorskými a hereckými hosťami.

Okrem práce v štúdiu sme podali pomocnú ruku organizátorkám 29.ročníka Charitatívneho bazáru v bratislavskej Starej Tržnici, kde sa predstavili ambasády viacerých krajín s typickými výrobkami a my sme im zahrali do tanca.

Aká by to bola jeseň bez študentskej beánie? Nevieme, lebo aj tento rok sme plesali v našom obľúbenom Piano clube na akcii Trenčianskej univerzity a bolo to super ako vždy na koncertoch, kde sa bavia študenti. Výlet do Humpolce na klubový koncert v Divadle za komínem bol príjemnou návštevou klubu aj mesta, v ktorom sme doteraz nikdy nehrali. 

Pripravujeme pre Vás niečo nové, no keďže ste poslúchali a budete mať kopec darčekov pod stromčekom, necháme si detaily zatiaľ pre seba a budeme Vás obdarovávať až v roku 2024.  Sledujte nás na sociálnych sieťach, pravidelne Vás na nich informujeme o všetkom podstatnom, čo sa u nás deje.      Verejných koncertov je na konci roka skromnejší počet ako počas hlavnej letnej festivalovej sezóny, ale ešte sa s vami v roku 2024 uvidíme (aktuality nájdete vždy tu)

Aktuálne koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023