Skip to main content

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Dozvuky leta sme si užili na koncertoch v areáli plzeňského pivovaru na PILSNER fest a v Novej Dedinke pri Bratislave, ktoré znamenali bodku za festivalovou sezónou. 

Ak sledujete TV, tak ste nás videli v relácii HIT ROKA na Jednotke, kde sme okrem rozhovoru zahrali aj dva songy Komplikovaná a Tancuj pred publikom aj hviezdnymi moderátorskými a hereckými hosťami.

Okrem práce v štúdiu sme podali pomocnú ruku organizátorkám 29.ročníka Charitatívneho bazáru v bratislavskej Starej Tržnici, kde sa predstavili ambasády viacerých krajín s typickými výrobkami a my sme im zahrali do tanca.

Aká by to bola jeseň bez študentskej beánie? Nevieme, lebo aj tento rok sme plesali v našom obľúbenom Piano clube na akcii Trenčianskej univerzity a bolo to super ako vždy na koncertoch, kde sa bavia študenti. Výlet do Humpolce na klubový koncert v Divadle za komínem bol príjemnou návštevou klubu aj mesta, v ktorom sme doteraz nikdy nehrali. 

Pripravujeme pre Vás niečo nové, no keďže ste poslúchali a budete mať kopec darčekov pod stromčekom, necháme si detaily zatiaľ pre seba a budeme Vás obdarovávať až v roku 2024.  Sledujte nás na sociálnych sieťach, pravidelne Vás na nich informujeme o všetkom podstatnom, čo sa u nás deje.      Verejných koncertov je na konci roka skromnejší počet ako počas hlavnej letnej festivalovej sezóny, ale ešte sa s vami v roku 2024 uvidíme (aktuality nájdete vždy tu)

Aktuálne koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023