Skip to main content

Letná sezóna sa končí. 

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023

Uprostred leta sme Vám predstavili klip na novinku, song PLÁŽOVÁ, kde si spevácky aj herecky zahosťoval LASKY, ak ste ho ešte nevideli, kilkajte sem :::: 

Na prelome letných prázdninových mesiacov sme sa po krátkom oddychu vrhli do koncertovania a cestovania. Poznačené boli daždivým počasím s búrkou v Lozorne aj celodenným dažďom v Prahe. Publikum si do prekrytého priestoru Občanské plovárny našlo cestu a zažili sme krásny takmer ,,klubový“ večer plný emócií s roztancovanou masou ľudí. Pozreli sme sa premiérovo do Klášterce nad Ohří aj precestovali viac než sedem hodín  cestou zo západu Čiech do Komoče pri Nových Zámkoch.

Aj nasledujúce dva víkendy sme vyrazili na východ Slovenska do Gelnice, na motorkársky zraz na Zemplínsku Šíravu aj na Stretnutie Goralov v preplnenom amfiteátri v malebnom Červenom Kláštore v Pieninách. 

Open air koncertná sezóna je od konca augusta pre nás v znamení jarmokov, obecných slávností, hodov, dní otvorených dverí: Nitra, Šurany, Chynorany, Humenné, Miloslavov, Kuchajda a Vrakuňa v Bratislave, Pravotice, Partizánska Ľupča a Pezinok, kde to bola na vinobraní v piatok večer tradičná ,,divočina“ a koncert naprataný energiou na pódiu aj v kotli pod ním.

Výnimočný koncert v unplugged verzii sme odohrali v bratislavskej Novej Cvernovke na podporu aktivít OZ Vagus, ktoré sa dlhodobo snaží riešiť problémy ľudí bez domova v Bratislave. Bolo nám cťou podporiť túto milú akciu pre partnerov a sponzorov OZtka, ktorých sme roztancovali v duchu hesla: musíme si pomáhať! 

Tento spôsob trávenia leta máme v krvi a sme vďační za každého fanúšika pod pódiom, ktorý nám počas koncertu dá najavo svoju prítomnosť potleskom, úsmevom, spevom, či tancom. Toto je pre nás najväčšia a najúprimnejšia odmena. 

Sledujte sociálnu sieť https://www.instagram.com/polemicska/, pošlite nám video pozdrav, ako ste prežili leto, napríklad s našou novinkou PLÁŽOVÁ – video označte podľa nálady hashtagom

#letojekrasne alebo  #letojestrasne

Finále koncertnej sezóny pod holým nebom v roku 2023 aj ďalšie potvrdené koncertné termíny vždy nájdete tu ::: https://www.polemic.sk 

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023