Skip to main content

Aký bol rok 2023? 

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Rok 2023 sa čoskoro stane minulosťou. 

Predposledný koncert sme odohrali v Hronci, kde nás pán starosta potešil tortou a emotívnym prejavom, z ktorého nám padla sánka. Dojímavý moment, ktorý bol presiaknutý človečinou a neuveriteľne nám spravil deň.

Finále sme odohrali v Nových Zámkoch v Amsterdam clube dva dni pred Vianocami, no keď sa obzrieme na ostatných 365 dní, tak sme mali s Vami desiatky príležitostí na stretnutia plné zábavy, tanca a spevu na pódiách klubov, festivalov a slávnostiach naprieč Slovenskom aj Českou republikou. 

V roku 2023 sme Vám predstavili nový song Plážová, kde sa na feate objavil aj spevák Lasky z kapely Para, ktorý si zahral plážového playboya aj v klipe.   

Párkrát ste nás mohli uvidieť v telke pri predstavovaní novinky, alebo pri spomínaní na časy minulé v Hite roka. Spravili sme si aktualizačné foto, nahodili sa do nového outfitu a tak ďalej. Jednoducho nude sme nedali šancu. 

Oveľa radšej ako bilancovanie však máme tvorbu, prinášanie nových spojení a nápadov. Preto sa smelo pozeráme dopredu. Pre Vás, prvotriednych fanúšikov, ktorých sa oplatí hýčkať máme odkaz: aj v roku 2024 budete o Polemic počuť. 

Ďakujeme Vám za priazeň a prajeme všetko NAJ do roku 2024! 

PS: v novom roku sa koncertne rozbehneme vo februári (aktuality nájdete vždy tu ::: https://www.polemic.sk ) a detaily s presným časom začiatku koncertu a miestom konania na našich sociálnych sieťach :::: 

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023