Skip to main content

Aký bol rok 2023? 

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Rok 2023 sa čoskoro stane minulosťou. 

Predposledný koncert sme odohrali v Hronci, kde nás pán starosta potešil tortou a emotívnym prejavom, z ktorého nám padla sánka. Dojímavý moment, ktorý bol presiaknutý človečinou a neuveriteľne nám spravil deň.

Finále sme odohrali v Nových Zámkoch v Amsterdam clube dva dni pred Vianocami, no keď sa obzrieme na ostatných 365 dní, tak sme mali s Vami desiatky príležitostí na stretnutia plné zábavy, tanca a spevu na pódiách klubov, festivalov a slávnostiach naprieč Slovenskom aj Českou republikou. 

V roku 2023 sme Vám predstavili nový song Plážová, kde sa na feate objavil aj spevák Lasky z kapely Para, ktorý si zahral plážového playboya aj v klipe.   

Párkrát ste nás mohli uvidieť v telke pri predstavovaní novinky, alebo pri spomínaní na časy minulé v Hite roka. Spravili sme si aktualizačné foto, nahodili sa do nového outfitu a tak ďalej. Jednoducho nude sme nedali šancu. 

Oveľa radšej ako bilancovanie však máme tvorbu, prinášanie nových spojení a nápadov. Preto sa smelo pozeráme dopredu. Pre Vás, prvotriednych fanúšikov, ktorých sa oplatí hýčkať máme odkaz: aj v roku 2024 budete o Polemic počuť. 

Ďakujeme Vám za priazeň a prajeme všetko NAJ do roku 2024! 

PS: v novom roku sa koncertne rozbehneme vo februári (aktuality nájdete vždy tu ::: https://www.polemic.sk ) a detaily s presným časom začiatku koncertu a miestom konania na našich sociálnych sieťach :::: 

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023