Skip to main content

Babie leto

Babie leto

4. novembra 2022

Posledná akcia letnej sezóny bol upršaný koncert na blatom rozmáčanej Starej Hore v Sebechleboch. Priniesol nám aj jeden viac než romantický moment. Kontaktoval nás smelý fanúšik Janči, ktorý chcel prekvapiť svoju priateľku a spraviť niečo výnimočné. Takmer to nevyšlo, lebo stupeň utajenia akcie tak, aby sa neprezradila vopred bol na úrovni špičkových agentov a posledné detaily sme doladili naozaj last minute počas úvodných tónov koncertu. 

Na pódium sme pred koncom koncertu za odmenu pozvali „náhodne vybratý pár“ na základe výzvy, v ktorej sme vyzvali smelých fanúšikov, či by si s nami chceli pred všetkými zatancovať. Potom to už bolo jednoduché, dali sme Jančimu slovo, on pokľakol, z vrecka vytiahol snubný prsteň a požiadal svoju priateľku o ruku. Tipnete si, aká bola jej odpoveď?     

ÁNO!

Zásnuby v zablatených teniskách a v pršiplášti mali svoje čaro, aspoň podľa reakcií mladého páru a búrlivých ovácií publika.

Po napratanej letnej sezóne sme si dopriali dvojtýždenné voľno, užívali si babie leto a voľné víkendy. Pre mnohých bežná vec, pre nás vzácnosť. Do konca roka sa ešte uvidíme na niekoľkých koncertoch v klube, v športovej hale, skrátka pod strechou. Všetky potvrdené koncerty nájdete na tomto odkaze.

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Letná sezóna sa končí. 

27. septembra 2023

Skupina Polemic v novom klipe láka na palacinky 

16. augusta 2023

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

12. júla 2023