Skip to main content

Babie leto

Babie leto

4. novembra 2022

Posledná akcia letnej sezóny bol upršaný koncert na blatom rozmáčanej Starej Hore v Sebechleboch. Priniesol nám aj jeden viac než romantický moment. Kontaktoval nás smelý fanúšik Janči, ktorý chcel prekvapiť svoju priateľku a spraviť niečo výnimočné. Takmer to nevyšlo, lebo stupeň utajenia akcie tak, aby sa neprezradila vopred bol na úrovni špičkových agentov a posledné detaily sme doladili naozaj last minute počas úvodných tónov koncertu. 

Na pódium sme pred koncom koncertu za odmenu pozvali „náhodne vybratý pár“ na základe výzvy, v ktorej sme vyzvali smelých fanúšikov, či by si s nami chceli pred všetkými zatancovať. Potom to už bolo jednoduché, dali sme Jančimu slovo, on pokľakol, z vrecka vytiahol snubný prsteň a požiadal svoju priateľku o ruku. Tipnete si, aká bola jej odpoveď?     

ÁNO!

Zásnuby v zablatených teniskách a v pršiplášti mali svoje čaro, aspoň podľa reakcií mladého páru a búrlivých ovácií publika.

Po napratanej letnej sezóne sme si dopriali dvojtýždenné voľno, užívali si babie leto a voľné víkendy. Pre mnohých bežná vec, pre nás vzácnosť. Do konca roka sa ešte uvidíme na niekoľkých koncertoch v klube, v športovej hale, skrátka pod strechou. Všetky potvrdené koncerty nájdete na tomto odkaze.

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Nový album 11SKA pokrstíme rovnomenným vlastným pivom.

11. apríla 2024

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023