Skip to main content

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

12. júla 2023

Open air koncertná sezóna sa rozbiehala premenlivým počasím, akoby sa letu s poriadnou horúčavou ani nechcelo nastúpiť. Koniec mája nás pekne navnadil na festivalové hranie, v júni sme si ho užili neúrekom.    

Poďme pekne zaradom od začiatku júna: Ružomberok aj s hosťujúcimi tanečníkmi a cimbalistkou z folklórneho súboru Liptov a Piešťany so zaplneným parkom tisíckami ľudí odnevidím do nevidím. Nasledoval upršaný víkend na Břeclavských slávnostiach, Donovaloch a totálne zmoknutom Námestovskom pivnom festivale. 

Nasledujúci týždeň bol už našťastie s pekným počasím. Naši milovaní aktivisti z OMD SR spravili koncert Belasého motýľa v centre Bratislavy, tak sme ich podporili svojou účasťou aj tento rok. V Prešove na Dňoch mesta to bola poriadna masovka, také plné námestie sme ešte v metropole východu nezažili. Nasledovali komornejšie koncerty pod holým nebom v Tešedíkove a Sládkovičove, kde sme si odbili premiéru.

Po dlhých rokoch sme sa vrátili do Telču, príjemnú vibráciu sme si znásobili polnočným koncertom na našom obľúbenom žánrovom festivale Mighty Sounds v Tábore, kde to sršalo energiou a cítili sme sa, akoby sme omladli o 20 rokov. Skoro ráno sme absolvovali najnáročnejší prejazd sezóny, takmer 550 km do Hniezdneho a večer sme roztancovali aj publikum vo Veľkých Kozmálovciach. Výjazd do Čiech sme kvôli náhlej zdravotnej indispozícii absolvovali bez Bejza, čo ho veľmi mrzelo. Nedeľná víkendová bodka v napratanom areáli dostihovej dráhy v Petržalke bola excelentná energiou aj počasím.

Posledný deň mesiaca sme strávili na koncerte v Trutnove, kde zostal duch bývalého legendárneho festivalu vrátane ľudí, ktorým je stále vzácna živá hudba a dali nám to aj patrične najavo. Koncertom na festivale Slovácké léto v centre Uherského Hradišťa sme odštartovali júl, mesiac školských prázdnin, v Zákamennom na Orave otvorili prvý ročník nového festivalu a večer potešili fanúšikov v Campingu Nitrianske Rudno, kde to žilo tancom a zábavou.

Aby sme sa nenudili, tak sme popri tomto hustom koncertnom programe odpremiérovali v letnom štýle nový song PLÁŽOVÁ vo Fun rádiu, pobehali s novinkou zopár rádií a odohrali niekoľko pesničiek v ultra skorých hodinách v rannom vysielaní TV JOJ aj TV Markíza. Viac info o novinke – prečítajte si predchádzajúci BLOG z 19.6.2023.

Budeme radi, ak budete sledovať našu sociálnu sieť https://www.instagram.com/polemicska/ a ešte radšej, keď zavesíte na svoj profil (alebo do príbehu) video, ako prežívate leto, napríklad s našou plážovou novinkou – video označte podľa nálady hashtagom :::  #letojekrasne alebo  #letojestrasne     

Uprostred leta si dávame už tradične dovolenkovú pauzu, aby sme nabrali sily, odpratali sa niekam za hranice všedného a opálení s načerpanou novou energiou potešili fanúšikov na koncertoch. Aktuálne potvrdené termíny hľadajte tu ::

Aktuálne koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Skupina Polemic v novom klipe láka na palacinky 

16. augusta 2023

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

12. júla 2023

Lepšie je vyzliekať sa, ako obliekať.

19. júna 2023