Skip to main content

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

Koncerty – cestovanie – rádio – telka – PLÁŽOVÁ.

12. júla 2023

Open air koncertná sezóna sa rozbiehala premenlivým počasím, akoby sa letu s poriadnou horúčavou ani nechcelo nastúpiť. Koniec mája nás pekne navnadil na festivalové hranie, v júni sme si ho užili neúrekom.    

Poďme pekne zaradom od začiatku júna: Ružomberok aj s hosťujúcimi tanečníkmi a cimbalistkou z folklórneho súboru Liptov a Piešťany so zaplneným parkom tisíckami ľudí odnevidím do nevidím. Nasledoval upršaný víkend na Břeclavských slávnostiach, Donovaloch a totálne zmoknutom Námestovskom pivnom festivale. 

Nasledujúci týždeň bol už našťastie s pekným počasím. Naši milovaní aktivisti z OMD SR spravili koncert Belasého motýľa v centre Bratislavy, tak sme ich podporili svojou účasťou aj tento rok. V Prešove na Dňoch mesta to bola poriadna masovka, také plné námestie sme ešte v metropole východu nezažili. Nasledovali komornejšie koncerty pod holým nebom v Tešedíkove a Sládkovičove, kde sme si odbili premiéru.

Po dlhých rokoch sme sa vrátili do Telču, príjemnú vibráciu sme si znásobili polnočným koncertom na našom obľúbenom žánrovom festivale Mighty Sounds v Tábore, kde to sršalo energiou a cítili sme sa, akoby sme omladli o 20 rokov. Skoro ráno sme absolvovali najnáročnejší prejazd sezóny, takmer 550 km do Hniezdneho a večer sme roztancovali aj publikum vo Veľkých Kozmálovciach. Výjazd do Čiech sme kvôli náhlej zdravotnej indispozícii absolvovali bez Bejza, čo ho veľmi mrzelo. Nedeľná víkendová bodka v napratanom areáli dostihovej dráhy v Petržalke bola excelentná energiou aj počasím.

Posledný deň mesiaca sme strávili na koncerte v Trutnove, kde zostal duch bývalého legendárneho festivalu vrátane ľudí, ktorým je stále vzácna živá hudba a dali nám to aj patrične najavo. Koncertom na festivale Slovácké léto v centre Uherského Hradišťa sme odštartovali júl, mesiac školských prázdnin, v Zákamennom na Orave otvorili prvý ročník nového festivalu a večer potešili fanúšikov v Campingu Nitrianske Rudno, kde to žilo tancom a zábavou.

Aby sme sa nenudili, tak sme popri tomto hustom koncertnom programe odpremiérovali v letnom štýle nový song PLÁŽOVÁ vo Fun rádiu, pobehali s novinkou zopár rádií a odohrali niekoľko pesničiek v ultra skorých hodinách v rannom vysielaní TV JOJ aj TV Markíza. Viac info o novinke – prečítajte si predchádzajúci BLOG z 19.6.2023.

Budeme radi, ak budete sledovať našu sociálnu sieť https://www.instagram.com/polemicska/ a ešte radšej, keď zavesíte na svoj profil (alebo do príbehu) video, ako prežívate leto, napríklad s našou plážovou novinkou – video označte podľa nálady hashtagom :::  #letojekrasne alebo  #letojestrasne     

Uprostred leta si dávame už tradične dovolenkovú pauzu, aby sme nabrali sily, odpratali sa niekam za hranice všedného a opálení s načerpanou novou energiou potešili fanúšikov na koncertoch. Aktuálne potvrdené termíny hľadajte tu ::

Aktuálne koncerty

Zdieľaj tento článok

Zdieľaj tento článok


Ďalšie články

Skupina Polemic vydáva retrospektívny album 11SKA.

26. februára 2024

Aký bol rok 2023? 

30. decembra 2023

Čo sa deje na konci roka v kuchyni kapely? 

1. decembra 2023