Rotating Header Image

ODKAZY

Tu nám môžete nechať odkaz

421 Odkazy

 1. soundboy hovorí:

  …je mi to ľúto, ale musím povedať, že váš posledný album je iba slabý odvar vašich prvých albumov..veľmi naivné, sladké, lepkavé texty, jednoduchosť až nudnosť rytmov, aranžmá akoby vám robil vašo patejdl..chýba odvaha zahrať poriadne odpodlahy?…klišé album, senilné ska určené na festivaly tipu rádia xpress,pre tzv všeposlucháčov..pre mňa až nepochopiteľné spolupráce s interpretmi, ktorý so SKA nemajú nič spoločné..dokonca ja osobne a myslím, že nebudem jediný z vašich dlhoročných poslucháčov, nimi pohŕdam…zabudli ste na nás a znova ste urobili album, ktorý z veľkej časti bude nepoužiteľný na koncertoch, kde budete znova iba dookola hrať tie isté staré piesne,pretože tie aj po rokoch majú stále šťavu!
  urobili ste album, ktorým akoby ste sa chceli posunúť medzi kapely tipu desmod, peha, no name…a toto už nie je SKA…
  avšak naďalej vám budem fandiť a tento album si nevšímať…pretože pri vašich piesňach a na vašich koncertoch som prežil nejednu skvelú chvíľu…

  1. PLMC hovorí:

   Je nám ľúto, že Ťa náš nový album sklamal. Robili sme ho od srdca a s vášňou a skúsenosťami, ktoré sme nadobuiudli od začiatkov naŠej nahrávacej kariéry. Nesúhlasíme, že to nie je SKA, zároveň na 7-mom štúdiovom albume sme nechceli zostať zakonzervovaní vo zvuku, aranžmánoch a nápadoch či hosťoch spred 15tich rokov. Očividne si nebol na niektorom z koncertoch POLEMIC SONY XPERIA TOUR 2013, kde sme hrali okrem jednej pesničky kompletne a použiteľne celý nový album. Tým pádom nie je pravdivé tvoje nasledovné tvrdenie: kde budete znova iba dookola hrať tie isté staré piesne,pretože tie aj po rokoch majú stále šťavu!
   Ďakujeme za fandenie a tešíme sa osobne na koncertoch :)

   1. Mirecc hovorí:

    Mne je zase ľúto, že taký potenciál ako vy robíte je pokazený nevkusne zmastrovaným CD, ktoré je také hlasné, že ma to pri niektorých pesničkách odrádza počúvať kvôli šušťaniu a prašťaniu v pozadí. Čiže skreslený zvuk ako ehm ehm… (zníženie hlasitosti na prehrávači na tento problém nepomáha).
    Poučte sa z toho a nerobte za každú cenu hlasné CD tato taktika sa možno skôr hodí na elektronickú hudbu aj tam by som mohol polemizovať…
    Vaše CD mi pripomína CD od Dávida z geta kde to skreslenie je na podobnej úrovni ako u vás alebo ďalší expert Pitbull
    Príklad by som si bral od Diany Krall, Guns’n roses, Bob Marley, dokonca aj od Celeste Buckingham…
    Aby ste si nemysleli, že je vada u mňa, hudbu počúvam na CD prehrávači ONKYO C-7030 a slúchadlách SENNHEISER HD-518 a už mam niekoľko desiatok CD prepočúvaných aby som počul rozdiel keď niečo nie je v poriadku.
    Poučte sa z toho a robte hudbu aj pre akusticky náročnejších poslúchačov, ktorí nemajú záujem si Vás kvalitne vypočuť len na koncerte ale aj v domácom prostredí kedykoľvek.

   2. PLMC hovorí:

    Vazeny fanusik. Myslime si, ze zvukovy majster s menom Ivan Jombík nepusti zo svojich ruk nahravku, resp. master albumu, ktorý by sa pri akejkolvek tolerancii dal nazvat nevkusnym. Nemozeme zhodnotit, co Ta tak poburilo, lebo pri vsetkej ucte k umelcom ako su Krall, Marley, Roses ci Buckingham, ani jeden nie je nasim vzorom toho ako ma zniet CD skupiny Polemic a album nebol mastrovany pre pocuv na kombinacii technickych zariadeni akymi disponujes Ty.
    Robili sme to najlepsie ako sme v marci 2013 vedeli a nastastie Tvoj nazor je ojedinely, vela ludi si naopak velmi pochvaluje zvuk CD, ale pozname to, ze kazdemu sa neda vyhoviet.
    S pozdravom Tvoji kritike otvoreni Polemic.

 2. Kachna hovorí:

  Ahojte :) chcela som sa spýtať, ktorý deň budete na Pohode? :)

  1. PLMC hovorí:

   Stvrtok o 19:00 hod, nejaka dalsia otazka?

 3. Zuta hovorí:

  Čaute =)

  zvyknete hrávať aj mimo SR/ĆR, alebo plánujete ? Ak áno tak kde ?

  P.s.: Ten Váš nový album je úžasný ;)

  1. PLMC hovorí:

   Zvykneme, tento rok sme boli v Krakove a Budapesti, planujeme aj Holandsko a Britaniu na jesen.

 4. Sue hovorí:

  Hello,
  v Martine ste boli skvelí, ako vlastne vždy. Už sa teším na ďalší koncert, ktorého sa zúčastním ;o)

  1. PLMC hovorí:

   Dakujeme a tesime sa na repete.

 5. Milan hovorí:

  Koncert v BB bol super, odohrane profesionalne ako vzdy aj s pohodovou a skvelou naladou… vyborne som sa bavil. A Moře z noveho CD nema chybu.

Prihlaste sa do nasich odkazov