Rotating Header Image

ODKAZY

Tu nám môžete nechať odkaz

421 Odkazy

 1. Adamos hovorí:

  Prosím, už nerobte žiadnu pesničku s rapermi…neviem čo to je za módu…

  1. PLMC hovorí:

   Spolupracujeme s ludmi, ktori sa nam pacia a ktorych uznavame. Ked sa to obcas nestretne s vkusom nasich fanusikov, to sa stava. Snad tu jednu patdesiatinu nasej tvorby prezijes v plnom zdravi a zostanes nasich fanusikom :-)

   1. Adamos hovorí:

    Tak to je samozrejmé, že ostanem fanúšikom, len hento mi nie je po chuti. Prajem do budúcna menej piesní s rapermi :)

 2. rina hovorí:

  Chlapci, na Pohodu vás už nevolajú?

 3. Redy hovorí:

  chalani boli ste perfektny v Kosiciach….uz teraz sa tesim na dalsi koncert ktory snad bude cim skor….

 4. PLMC hovorí:

  Ďakujeme za pochvalu. Vlastný mix pesničiek už je realitou, hráme ho aktuálne na koncertoch, aj keď je v ňom menej ako 7 pesničiek.

 5. Martin hovorí:

  Tak chalani, dnešný koncert na majálese v BA môžem označiť za jeden z najlepších (ak nie najlepší) na akom som bol. Milo ma prekvapilo že ste zaradili do repertoáru staré veci, ktoré ste boli nútení prestať hrávať po novom albume (každý chcel novinky :) . To že ste dali škandál, gangstersku, noc a ďalšie vypalováky… presne podľa mojej nôty. Proste palec hore :)

  A pri tých prechodoch ako ste prechádzali z jednej pesničky do druhej mi tak napadlo, že keď máte tak veľa pesničiek a málo času, či ste neuvažovali nad niečím ako vytvorenie vlastného mixu niekoľkých pesničiek. Že zobrať refrény a melódie viacerých hitoviek a za povedzme 7-8 minút odohrať plynulo 4-5 skrátených pesničiek. Podľa mňa by to bola šupa :)

Prihlaste sa do nasich odkazov